Web
Analytics

Katılımcılar

Katılımcılar 2018-04-19T02:01:16+03:00

Onur Konuğu

Yusuf Tuvi

Yusuf Tuvi

1938’de İzmir’de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Fakültesi’ni 1960 yılında bitirdi. 1974’te fotoğrafa başladı. FIAP (Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu) tarafından 1983’te AFIAP ünvanına layık görüldü. 1984’te kuruluşunda rol aldığı FOG Grubu (Nevzat Çakır, İlyas Göçmen, İzzet Keribar, Mehmet Kısmet, Bülent Özgören) olarak açtıkları Kazlıçeşme (1986), Surlar (1986), Birikimler (1989) sergilerinde ve Birikimler albümünde fotoğrafları yer aldı. İstanbul Modern Sanat Müzesi‘nin koleksiyonuna dört fotoğrafı alındı ve sergilendi. (devamı…)

Süha Derbent

Süha Derbent

Yaban hayatı fotografçısıdır. 80’den fazla ülkede çalıştı. Ruanda devlet fotografçısı oldu. 2017 yılında TED konuşmacısı (devamı…)

Rıza Erdeğirmenci

Rıza Erdeğirmenci

İstanbul’da doğdum, Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra ekonomi dalında lisans ve doktora çalışmalarım için Fransa’ya gittim. (devamı…)

Ivana Orlovic Kranjć

Ivana Orlovic Kranjć

Born in the center of the Balkan Peninsula in Belgrade, Serbia, hundreds of miles away from the sea, it was almost (devamı…)

Baybars Sağlamtimur

Baybars Sağlamtimur

1973 yılında Adana’da doğan Baybars Sağlamtimur, 1988 yılında fotoğrafa ilgi duymaya başlamıştır. 1995 yılında Hacettepe (devamı…)

Saeed Arabzadeh

Saeed Arabzadeh

This is Saeed Arabzadeh, EFIAP , Born in 1985, Iran, active in documentary, landscape and portraiture, tutor of photography (devamı…)

Burcu Böcekler

Burcu Böcekler

Burcu Böcekler 1980 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü’nde lisans, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar  (devamı…)

Gökhan Birinci

Gökhan Birinci

1987 yılında DEÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun oldu. 1990 yılında “Kitle İletişim Araçlarında Fotoğrafın Kullanımı” adlı teziyle Yüksek lisansı tamamladı. (devamı…)

Osman Ürper

Işık Sezer

1965 İzmir’de doğdu, 1986 Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Ana Sanat Dalında lisans eğitimini tamamladı,(devamı…)

Osman Ürper

Osman Ürper

1971 yılında Kırkağaç’ta doğdu. Fotoğrafa 1992 yılında başlayan Osman ÜRPER, Fotoğraf Sanatı Kurumu üyesidir. (devamı…)

Pınar Boztepe Mutlu

Pınar Boztepe Mutlu

1981’de İzmir’de doğdu. 2007’de Dokuz Eylül Üniversitesi Fotoğraf Bölümü’nden mezun olduktan sonra yerli ve yabancı (devamı…)

Simber Atay

Simber Atay

Gaziantep’te doğdu. Ege Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Sinema-TV Bölümü’nde (1976-1980) okudu. (devamı…)

Shikhei Goh

Shikhei Goh

I was born in Dabo (Riau Islands)-indonesia, l live in Batam Island – Indonesia, an industrial island about 45 minutes by boat  (devamı…)

H. Irmak Soldamlı

H. Irmak Soldamlı

1970 Ankara doğumlu 1 erkek çocuk annesi, Hacettepe Ünv. Sağlık Hizmetleri Y.O Tıbbi laboratuvar, İstanbul Ünv. Sağlık… (devamı…)

Aykan Özener

Aykan Özener

Aykan Özener 1964 Balıkesir doğumludur. Selçuk Üniversitesi Arkeoloji Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını (devamı…)

Özcan Yurdalan

Özcan Yurdalan

1955 yılında doğdu. 1977’de AFSAD kurucuları arasında yer aldı. 1990-2010 yılları arasında Asya kültürel (devamı…)

Sadık Tümay

Sadık Tümay

1967’de Menemen’de doğdu. İlk ve Orta eğitimini Foça’da tamamladı. 1990 yılında D.E.Ü Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-TV (devamı…)

Sergey Melnitchenko

Sergey Melnitchenko

1991’de Ukrayna’nın Mykolaiv kentinde doğdu. Sergey 2015-2017 yıllarında Çin’de yaşadı ve orada dansçı olarak (devamı…)

Taras Bychko

Taras Bychko

Taras Bychko belgesel ve sokak fotoğrafçılığı alanlarında çalışan bir sanatçıdır. Ukrayna’nın Lviv kentine 1987’de doğdu (devamı…)

Kateryna Radchenko

Kateryna Radchenko

Odessa Fotoğraf Günleri’nin (www.thephotoday.org) kurucusu olan Kateryna Radchenko 2015’ten bu yana bu uluslararası (devamı…)

Virgilio Bardossi

Virgilio Bardossi

1973 yılında ilk refleks fotoğraf makinesini aldı. B/W filmleriyle çalışmayı tercih eder. Tercih ettiği tema foto röportajdır (devamı…)

Ali Borovalı

Ali Borovalı

Ali Borovalı İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi, İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yüksek lisans için gittiği (devamı…)

Nezaket Tekin

Nezaket Tekin

 Nezaket Tekin, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nde öğretim üyesidir. Fotoğraf Tarihi, Fotoğraf Projesi,(devamı…)

Yunus Topal

Yunus Topal

Uzun yıllardır fotoğrafla uğraşmakta. Çalışmaları genelde yaban hayatla ilgilidir. Belgesel fotoğrafçılığa ilgisi var. Zor koşullar altında (devamı…)

Ali Ethem Keskin

Ali Ethem Keskin

Sualtına dünyasına ilk adımlarını Jacques Cousteau’nun “Sessiz Dünya” filmini izleyerek attı. 90’lı yıllarda (devamı…)

Enzo Righeschi

Enzo Righeschi

1960’ta, bugün de yaşadığı ve çalıştığı Montevarchi şehrinde doğan Enzo Righeschi figüratif sanatlara her zaman ilgi duymuştur. (devamı…)

Valter Bernardeschi

Valter Bernardeschi

1958’de doğan Bernardeschi Toscana’nın meşhur tepelerinde kurulu ufak bir kasabada yaşamaktadır. Fotoğraf çalışmalarına  (devamı…)

Eugen Kamenew

Eugen Kamenew

Eugen Kamenew astrofotoğrafçılık (gökbilim fotoğrafçılığı) alanına odaklanmış, serbest çalışan bir keşif fotoğrafçısıdır. (devamı…)

Emin Özmen

Emin Özmen

Emin Özmen 1985 yılında Sivas’ta doğdu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nden mezun oldu.  (devamı…)

Alı Rıza Akalın

Alı Rıza Akalın

Ankara 1946 doğumlu. Fotoğrafa 1977’de başladı.1978’de AFSAD üyesi oldu. Başkanlığını yaptı.  Konulu 8 sergi gerçekleştirdi. (devamı…)

A. Beyhan Özdemir

A. Beyhan Özdemir

1965’te Gaziantep’te doğdu. 1982 ve 1986 arasında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Hungaroloji  (devamı…)

Ateş Evirgen

Ateş Evirgen

1956 Ankara doğumlu. Yüksek öğrenimini İ.Ü İşletme Fakültesi ‘nde tamamladı. 1977 yılında aletli dalış eğitimi aldı,   (devamı…)

Korcan Karar

Korcan Karar

Gazeteci ve Televizyon Habercisi Korcan Karar 1961’de İzmir’de doğdu. Roma Santa Cecilia (devamı…)

Sema Özevin

Sema Özevin

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik ve Fotoğraf Ana Sanat Dalı, Fotoğraf Bölümü’nü 2012 (devamı…)

Murat Kaptan

Murat Kaptan

1971’de İzmir’de doğdu. Scuba ile dalış macerası 2003’te başladı. Hobi olarak başlayan sualtı fotoğrafçılığını (devamı…)

Coşkun Aral

Coşkun Aral

1974’te profesyonel basın fotoğrafçısı olarak meslek hayatına atıldı. 1977 yılının kanlı 1 Mayıs olaylarında çektiği fotoğraflarla (devamı…)